Finał SZLACHETNEJ PACZKI już w ten weekend! Kilkadziesiąt rodzin z Twojej okolicy otrzyma mądrą pomoc!

7-8 grudnia to wyjątkowy czas, podczas którego SZLACHETNA PACZKA połączy w mądrej pomocy setki tysięcy osób. W weekend ten, zwanym Weekendem Cudów,wolontariusze wręczą rodzinom paczki przygotowane przez darczyńców.

Jeden powiat, dwa rejony,a wśród nich Rejon Gmina Sępólno, obejmujący zasięgiem rodziny z Gminy Kamień i z Gminy Sośno. Blisko 60 rodzin odwiedzonych i zweryfikowanych przez 26 wolontariuszy. 43 rodziny zakwalifikowane i dokładnie tylu darczyńców. W najbliższy weekend czeka nas zwieńczenie wielomiesięcznej pracy wolontariuszy, a także święto dla rodzin i darczyńców.

W ciągu jednego weekendu prawie milion osób w Polsce i w kilku miejscach za granicą, wymieni się rzeczami i całą siłą życzliwości.SZLACHETNA PACZKA to nie zestaw nic nie znaczących kilku upominków, ale prawdziwe prezenty, które odpowiadają na konkretne potrzeby rodziny.Żywność, środki czystości, opał, czy podstawowe sprzęty AGD, to rzeczy, o których większość z nas nie musi marzyć, a dla tych rodzin są nieosiągalne.SZLACHETNA PACZKA, poprzez wolontariuszy, łączy ludzi potrzebujących z tymi, którzy chcą pomagać.

Nie mogłeś zostać darczyńcą, ale chętnie dołożysz się do paczki? Zajrzyj na nasz profil na Facebooku
i sprawdź, czego potrzebujemy, by sprawić innym radość.

Nie zdążyłeś zgłosić się na wolontariusza? Nic straconego! W czasie finału przyda się każda pomoc! Organizacja magazynu, przekazywanie paczek, wsparcie wolontariuszy – masz czas i chęć? Skontaktuj się z nami!

Magazyn naszego rejonu będzie znajdował się w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Jeziornej 6.

Lider rejonu Gmina Sępólno Krajeńskie
Robert Czerechowski
502 522 577

Komentowanie wstrzymane