III Edycja Wielkiego Testu z Historii Sępólna Krajeńskiego

Z okazji Dni Sępólna Krajeńskiego Biblioteka Publiczna przygotowała dla Państwa III Edycję Wielkiego Testu z Historii Sępólna Krajeńskiego! Test odbędzie się 7 sierpnia o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie.

Test będzie się składał z 30 pytań o charakterze zamkniętym. Pytania będą zróżnicowane pod względem trudności. W tym roku – w związku z realizacją bibliotecznego projektu poświęconego Grudzińskim – hasło przewodnie testu brzmi: „Franciszek i ks. Emanuel Grudzińscy i ich czasy”. Co to oznacza? Dobre wieści – aby wygrać, nie trzeba mieć w małym palcu całej historii miasta i okolic. Pytania w większości dotyczyć będą dwudziestolecia międzywojennego, czyli okresu, w którym Grudzińscy żyli i działali w Sępólnie.

Prawo do udziału w teście przysługuje wszystkim zainteresowanym. Zgłoszenia można dokonywać osobiście w sekretariacie Organizatora, korespondencyjnie-wysyłając zgłoszenie na adres Organizatora, mailowo na adres: kontakt@biblioteka-sepolno.pl oraz telefonicznie pod nr tel.523880220. 

Więcej informacji oraz regulamin testu znajdą Państwo na stronie internetowej biblioteki: www.biblioteka-sepolno.pl 

Zachęcamy do wzięcia udziału w zmaganiach! Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: smartfon, rower i sprzęt AGD!

Test organizowany jest w ramach projektu „Franciszek i Emanuel Grudzińscy – budowniczowie polskiego Sępólna Krajeńskiego w okresie II RP”, realizowanego przez bibliotekę dzięki wsparciu uzyskanemu z Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie (program Pionierzy Polskiej Niepodległości).

Komentowanie wstrzymane