Spotkanie autorskie pod choinkę

Każdy z nas marzył kiedyś o posiadaniu własnej gwiazdki z nieba, która oświetlałaby jego życie. Dzięki rodzicom i ich pociechom uczęszczającym na zajęcia Klubu Czytających Rodzin taką gwiazdkę z nieba otrzymała Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim. Była nią możliwość spotkania z Przemysławem Wechterowiczem, który odwiedził najmłodszych czytelników w minioną środę.
Spotkanie było nagrodą, jaką sępoleńska biblioteka otrzymała w ramach programu Cała Polska Czyta Dzieciom. Relacje z dotychczasowych działań biblioteka przesyłała do fundacji, która zauważyła potencjał w naszym klubie. Tym razem również nie zabrakło emocji i dobrej zabawy.
Spotkanie to, wyszło daleko poza razy standardowych spotkań autorskich. Dziecięca czytelnia zamieniła się w scenę kabaretową. Do zadań angażowane były nie tylko dzieci, ale również ich opiekunowie. Autor w telegraficznym skrócie, za pomocą quizów, przedstawił swój dorobek literacki. Dzieci chętnie odpowiadały na przeróżne pytania – często bardzo podchwytliwe. Twarze rodziców zdradzały, że bawią się oni tak samo dobrze, jak ich pociechy.
To ostanie w tym roku spotkanie dla najmłodszych. Drodzy mali czytelnicy - zbierajcie siły, gdyż nowy rok zaczniemy równie intensywnie i bajecznie.

Komentowanie wstrzymane