,, Czas nas uczy pogody ” w klubie Odnowa w Bydgoszczy.

To już kolejny recital naszej lokalnej wokalistki. Tym razem ze swoim programem pani Emilia Pawłowska wystąpiła niedawno w klubie Odnowa w Bydgoszczy, gdzie po raz kolejny wprowadziła swoich słuchaczy w wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój.

EMILIA PAWŁOWSKA    - wokalistka z okolic Więcborka, „autorka melodii”, śpiewająca piosenki w stylistyce smooth - jazz i poezji śpiewanej. Wcześniej znana pod panieńskim nazwiskiem Isbaner - laureatka kilku konkursów piosenki o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim m.in. udział w XXX Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej FAMA 2000 - udział w koncercie laureatów, podczas którego wystąpiła min. w duecie z Łukaszem Zagrobelnym. Kilkakrotnie gościnnie występowała na antenie TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Poznań i TYP2. Brała udział „Szansie na Sukces” w 2006 r. z zespołem HARLEM. Ma w swoim dorobku płytę "Strugami wylewać miłość" z piosenką religijną, nagraną w ramach Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w 2002 roku, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku. W roku 2000 r. brała także udział w nagraniach płyty z okazji 25-lecia istnienia Big Bandu Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, która była nagrywana w studiu Radia PIK. Po mimo wielu sukcesów zawodowych i szczęśliwej rodziny, nie zapomniała o piosence. Po dłuższej przerwie debiutuje mierząc się ponownie z własną wrażliwością i pięknem.

„CZAS NAS UCZY POGODY” - to program składający się z kilkunastu polskich piosenek - coverów w smooth – jazzowych profesjonalnych aranżacjach, które pomimo upływu czasu wciąż wzruszają i obchodzą. Często też są przywołaniem pięknych i niezapomnianych wspomnień z przeszłości.
„Kontakt z pięknymi melodiami i mądrymi tekstami wzbogacić może dzień, i odciążyć. Chyba chodzi mi bardziej o doświadczanie przeżyć nieco odmiennych od codziennego zgiełku i biegu, którego nikomu dzisiaj nie brakuje. To też ciągła praca nad sobą i własnymi słabościami - aby nic, co jest tak naprawdę ważne w życiu nie umknęło - tak jak śpiewał Zbigniew Wodecki „ …żeby z tego mieć coś na potem, by gdzieś w strumyku pamięci, zostało coś na dnie”.

Program objęty licencją ZAiKS.

 

Komentowanie wstrzymane