Lider SZLACHETNIEJ PACZKI

Liderzy Szlachetnej Paczki w Powiecie Sępoleńskim zapraszają do swoich drużyn!

„Dzięki Tobie!” to hasło przewodnie kampanii, która zachęca do wstępowania w szeregi wolontariuszy Szlachetnej Paczki - jednego z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Rekrutacja ruszyła również w Powiecie Sępoleńskim, więc masz szanse stać się SuperW  i pomóc osobom w Twojej okolicy!

Dlaczego warto? Bo dzięki Tobie naprawdę mogą zmienić się historie życia ludzi w potrzebie – dzięki Tobie będą mogły spełnić się ich marzenia. Również takie jak: „Przespać noc w łóżku w ciepłym pokoju”, „Choć raz nie odmówić, gdy córka prosi, by kupić jej czekoladę albo gazetę”, „Usiąść i niechby tylko przez dwa dni nie martwić się, skąd wziąć pieniądze na jedzenie”.

Wolontariusz Paczki to bohater, który stwarza szansę na zmianę historii życia ludziom w potrzebie. Dociera tam, gdzie inni nie mają odwagi lub nie chcą. Nie jest obojętny. Dostrzega prawdziwe problemy, poznaje ludzi, których dotknęła bieda, i pomaga zmienić ich życie na lepsze.

By zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie www.superw.pl, odbyć rozmowę z lokalnym liderem projektu i rozpocząć wdrożenie szkoleniowe.

Masz pytania? Znajdź nas na Facebooku: Szlachetna Paczka – Sępólno Krajeńskie i Szlachetna Paczka – Więcbork

Oliwia Tusznio - Lider rejonu Gmina Więcbork

 & Robert Czerechowski - Lider rejonu Gmina Sępólno Krajeńskie

Komentowanie wstrzymane