„Kobiety mafii” i ostatnia część „Greya” w Sępólnie!

Zaczynający się lada dzień remont sali kinowo-widowiskowej w Centrum Kultury i Sztuki wyłącza ją na jakiś czas z użytku, my jednak nie mogąc oprzeć się przed napływem kinowych nowości postanowiliśmy pójść na kompromis i zaprosić Objazdowe Kino Visa z premierowymi seansami, wśród których znajdują się filmy nominowane w tym roku do Oscara, na kameralne projekcje w sali kolumnowej. Oto jak prezentuje się obecna oferta kinowa:

 

"Fernando" jest młodym byczkiem niepodobnym do innych – zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi…

Godziny: 10:00

Cena biletu:

18 zł (normalny)

16 zł (ulgowy)

14 zł (grupowy)

 

„Cudowny chłopak” - Familijny, dramat 2D DUBBING PL/2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: od 7 lat. Nominacja do Oscara® w kategorii „Najlepsza charakteryzacja i fryzury”. Julia Roberts, Owen Wilson i Jacob Tremblay, młody gwiazdor znakomitego „Pokoju” w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym.

Godziny: 12:00

Cena biletu:

16 zł (normalny)

14 zł (ulgowy)

12 zł (grupowy)

 

„Podatek od miłości” - Komedia romantyczna PL, ograniczenia wiekowe: od 12 lat. Nowa produkcja kinowa TVN w kinach od 26 stycznia 2018 roku.

Godziny: 16:00

Cena biletu:

16 zł (normalny)

14 zł (ulgowy)

 

„Kobiety mafii” - Dramat, ograniczenia wiekowe: od 15 lat. Nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce.

Godziny: 18:00

Cena biletu:

16 zł (normalny)

14 zł (ulgowy)

 

„Nowe oblicze Greya” - Dramat/ Romans, ograniczenia wiekowe: od 15 lat. Globalny fenomen powraca! Anastasia Steele i Christian Grey to dziś państwo Grey, ale nie spodziewajcie się sielanki… Pan Grey ma wielu wrogów.

Godziny: 20:30

Cena biletu:

16 zł (normalny)

14 zł (ulgowy)

 

Na filmy zapraszamy wraz z Objazdowym Kinem Visa 05.03.2018 r. do Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Informujemy jednocześnie, że w związku z tymczasowym przeniesieniem seansów na salę kolumnową ilość miejsc będzie ograniczona.

Bilety online: https://kino.visa.pl/trasa_kina/szczegoly/227

tekst i fot – Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie

 

ZAPRASZAMY!

Komentowanie wstrzymane