Przegląd młodych talentów wokalnych w Wiśniewie.

Dnia 30 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Wiśniewie odbył się Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla Przedszkoli „Young Singers”. Do konkursu przystąpiło 16 uczniów z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Sępólno Krajeńskie.
Jury w składzie: p. Julia Oller, p. Anna Szylka, p. Ilona Grubicka oraz p. Irena Tatarewicz miało przyjemność wysłuchać wielu angielskich piosenek przygotowanych przez młodych uczestników.
Pomysłowości przedszkolaków, a przede wszystkim profesjonalizmu i radości ze śpiewania, nie powstydziliby się nawet autorzy oryginalnego show. Poziom konkursu był naprawdę wysoki, a jury najwyżej oceniło następujących wykonawców:
3-4-latki
I miejsce – Amelia Cięciwa, Zuzanna Nowaczyk-oddział przedszkolny SP w Wiśniewie
II miejsce – Justyna Bartczak, Gaja Bettin- Gminne Przedszkole Nr 2 „Bajka” w Sępólnie Kraj.
II miejsce ex aequo-Maria Miczko- Przedszkole Integracyjne Nr 1 w Sępólnie Kraj. i Jessica Bosiacka- oddział przedszkolny SP w Zbożu
5-6-latki
I miejsce –Julia Ferensztajn, Martyna Stramel- starszy oddział przedszkolny SP w Zbożu
II miejsce- Bogna Sudzińska, Sandra Chorodyńska, Nikola Figat, Nadia Krzyżkowska- starszy oddział przedszkolny SP w Wiśniewie
III miejsce- Nadia Węgierska, Izabela Kotowska, Maksymilian Czajka, Antonina Borowicz- Przedszkole Integracyjne Nr 1 w Sępólnie Kraj.
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody ufundowane przez ZOOS w Sępólnie Krajeńskim. Dziękujemy wszystkim wykonawcom za zaangażowanie, przygotowanie i udział w konkursie. Byliście niesamowici. Do zobaczenia za rok!
Julia Oller
organizator konkursu

 

Komentowanie wstrzymane