Przed „Piaskiem” na Dniach Więcborka

Wokalistka z okolic Więcborka, „autorka melodii”, śpiewająca piosenki w stylistyce smooth jazzowej i poezji śpiewanej. Wcześniej występując pod panieńskim nazwiskiem Isbaner zdobyła laury kilku konkursów piosenki o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim. Brała udział w XXX Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej FAMA 2000 - podczas koncertu laureatów wystąpiła min. w duecie z Łukaszem Zagrobelnym. Kilkakrotnie gościnnie występowała na antenie TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Poznań i TVP2. W roku 2006 wzięła udział w „Szansie na Sukces” z zespołem HARLEM. Ma w swoim dorobku płytę z piosenką religijną "Strugami wylewać miłość", nagraną w ramach Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w 2002 roku, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku. W roku 2000 brała także udział w nagraniach płyty z okazji 25-lecia istnienia Big Bandu Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, które były realizowane w studiu Radia PIK w Bydgoszczy. Po dłuższej przerwie, w 2017, wróciła do występów przed szerszą publicznością, mierząc się ponownie z własną wrażliwością i pięknem.

„Radość najpiękniejszych lat - piosenki Anny Jantar” – to program skierowany do widzów zgromadzonych na stadionie w Więcborku podczas finałowego koncertu Dni Więcborka w dniu 19.08.2018 roku, godz. 19.00 . W towarzystwie zespołu w składzie: Bartosz Haliniak - instrumenty klawiszowe – aranżacje, Andrzej Haliniak - gitara elektryczna, Bartłomiej Werachowski - gitara basowa, Dominik Haliniak - trąbka , Katarzyna Haliniak, Marta Wierzbiańska – chórki, Emilia Pawłowska zaprezentuje największe przeboje jakie niegdyś wykonywała Anna Jantar.

Program: „Radość najpiękniejszych lat …” to zapowiedź sporej dawki repertuarowej różnorodności Anny Jantar autorstwa kompozytorów tej miary co Romuald Lipko, Zbigniew Hołdys i Jarosław Kukulski, uzupełnione warstwą liryczną tekstów, napisanych przez m.in. Bogdana Olewicza, Janusza Kondratowicza, Andrzeja Mogielnickiego.

Program stanowi support koncertu Andrzeja Piasecznego! Zapraszamy!

tekst i fot: nadesłane

Komentowanie wstrzymane